Салати
Закуски
Перші страви
Основи для супів
Юшки
Борщ
Супи
Крем-супи
Солодкі супи
Додатки до супів
Другі страви
Страви з яєць
М'ясні страви
Страви з риби
Страви з грибів
Страви з борошна
Страви з круп
Страви з овочів
Бобові
Млинці. Налисники.
Галушки
Вареники
Пісні страви
Пісні супи
Пісні другі страви
Пісні солодощі
Соуси
Молочні страви
Випічка
Паляниці. Хліб.
Випічка з листкового тіста
Формування тіста
Плетінки
Фігурна випічка
Фігурні тістечка
Оздоблення пирогів
Пляцки
Фруктові
Бісквіт
Ягідні
Сирники
Макові/Горіхові
Медівники
Шоколадні
Галяреткові
Торти
Креми/Помадки
Креми
Помадки
Тістечка
Кекси
Капкейки
Десерти
Оздоблення кондитерських виробів
Помадкою
Фігурки
Інструменти для декорування кондитерських виробів
Консервація фруктів ягід
Оцет/Олія
Замінники цукру
Сушені
Квашені
Делікатеси
Приправи фруктові
Мариновані
Напівфабрикати
Сироп
Зацукровані
Варення
Джем
Повидло
Желе
Цукати
Консервація овочів грибів
Зелень
Баклажани
Напої
Українська кухня
Галицька кухня
Салати. Закуски.
Підливи. Соуси.
Зупа. Борщ. Юшка.
Злакові. Овочеві.
Страви з м'яса
Солодощі
Закарпатська кухня
Старовинні страви
Козацькі страви
Традиційні українські страви
Страви на Святвечір
Традиційні
Різдвяні десерти
Великодні страви
Історична кухня
Польська кухня
Італійська кухня
Продукти середньовіччя
Французька кухня
Англійська кухня
Рослини
Технологія приготування
Консервація
Пряні рослини
Приправи
Продукти
Бісквіт з медом

Приготування:

1. Розігріти духовку до 160 ° С.

 

2. Збити 85 г яєчних білків у густу піну з дуже малих бульбашок. Поступово додаючи цукор, продовжити збивати до утворення густої піни  в кінці збивання знизити швидкість, тим самим запобігаючи утворенню великих повітряних бульбашок.

 • 3. Додаючи по одному 60 г жовтки розтираємо та розбиваємо їх у білковій масі.

  4. До білкової маси поступово влити рідкий мед 20 г розтерти його у білковій масі.

  5. У яєчно-медову масу додати просіяне борошно 60 г. Вінчиком вимішати борошно у яєчно-медовій масі.

  6. По краю посудини на тісто влити молоко 20 г та ковзаючими рухами втерти молоко у масу.

  7. Лопаткою для тіста (кондитерським шпателем) круговими рухами знімаючи тісто з стінок посудини  та завертаючи його до середини вимішуємо тісто. Вимішуючи масу тричі стукнути посудиною з тістом по столу вибиваючи великі бульбашки повітря (це дасть тісту піднятись рівномірно і не опасти відразу після випікання). Завдяки цій техніці вимішування та стрясання у тісті залишаються лише дрібні бульбашки, які рівномірно піднімуть тісто.

  8. Попередньо вирізати чотири пластини дві 23х7.5 см і дві 15х7.5 см з гофрованого картону товщиною 5 мм для форми  23х15 см та огорнути фольгою. Дно  меншої форми розміром 20х12 см та висотою 7.5 см вистелити пергаментним папером та змазати олією, стінки форми змазати збитим білком а не олією (жирні стінки не дадуть тісту добре піднятись, а білок на стінках забезпечить якісний підйом тіста).

  9. Тісто повільно, малими порціями виливаємо у меншу форму тим самим зникнуть великі бульбашки. Форму легко струснути та тричі стукнути по столу вибиваючи рештки великих бульбашок повітря. Ставимо форму з тістом у більшу стінки якої викладено картоном огорнутим фольгою (така форма забезпечить тісту якісно піднятись та не опасти після випікання).

  10. Випікаємо протягом 35 хв при температурі 160 ° С. Готовність пляцка видно по сухому випеченому верху, при натисканні на верх повинен пружинити а не западатись.

  11. Спечений бісквіт витягнути з більшої форми і ще гарячу форму піднявши на 30 см над столом опустити різко вниз тим самим пляцок осяде рівномірно, а не заглибиною по середині. Почекати кілька хвилин, коли поверхня стане зморшкуватою, тоді перевернути форму з кексом на дерев'яну дошку залишивши його перевернутим на 30 секунд. Після цього стінки пляцка відділити ножем від форми та витягнути. 

  Пляцок краще пекти за день до перемазування його кремом. Свіжий корж буде при розрізанні липнути. А через 12 годин він трішки затвердне і тому краще його буде розрізати. До часу оформлення зберігати у пластиковій закритій ємкості. Підходить сметанний крем.

   

  Смачного:)

 • ПРИГОТУВАННЯ З ВІДЕО:

  1. Розігріти духовку до 160 ° С.

  2. Збити яєчні білки у густу піну з дуже малих бульбашок. Поступово додаючи цукор, продовжити збивати до утворення густої піни  в кінці збивання знизити швидкість, тим самим запобігаючи утворенню великих повітряних бульбашок.

  - Додаючи по одному 4 жовтки не включаючи вінчик міксера розтираємо та розбиваємо їх у білковій масі.

  - До білкової маси поступово влити рідкий мед, не включаючи вінчик міксера розтерти його у білковій масі.

   

   

  3. У яєчно-медову масу додати просіяне борошно. Не включаючи вінчик міксера вмішати борошно у масу.

  - По краю посудини з тісто влити молоко та ковзаючими рухами втерти молоко у тістову масу.

  - Лопаткою для тіста (кондитерським шпателем) круговими рухами знімаючи тісто з стінок посудини  та завертаючи його до середини. Вимішуючи масу тричі стукнути посудиною з тістом по столу вибиваючи великі бульбашки повітря (це дасть тісту піднятись рівномірно і не опасти відразу після випікання). Завдяки цій техніці вимішування та стрясання у тісті залишаються лише дрібні бульбашки, які рівномірно піднімуть тісто (див. відео).

   

  4. Попередньо вирізати чотири пластини дві 23х7.5 см і дві 15х7.5 см з гофрованого картону товщиною 5 мм для форми  23х15 см та огорнути фольгою. Дно  меншої форми розміром 20х12 см та висотою 7.5 см вистелити пергаментним папером та змазати олією, стінки форми змазати збитим білком а не олією (жирні стінки не дадуть тісту добре піднятись, а білок на стінках забезпечить якісний підйом тіста).

  - Тісто повільно, малими порціями виливаємо у меншу форму. Форму легко струснути та тричі стукнути по столу вибиваючи великі бульбашки повітря. Ставимо форму з тістом у більшу стінки якої викладено картоном огорнутим фольгою (така форма забезпечить тісту якісно піднятись та не опасти після випікання).

  - Випікаємо протягом 35 хв при температурі 160 ° С. Готовність пляцка видно по сухому випеченому верху, при натисканні на верх пляцка він повинен пружинити а не западатись.

  - Спечений пляцок витягнути з більшої форми і ще гарячу форму піднявши на 30 см над столом опустити різко вниз тим самим пляцок осяде рівномірно, а не заглибиною по середині. Почекати кілька хвилин, коли поверхня стане зморшкуватою, тоді перевернути форму з кексом на дерев'яну дошку залишивши його перевернутим на 30 секунд. Після цього стінки пляцка відділити ножем від форми та витягнути. 

   

   

  Пляцок краще пекти за день до перемазування його кремом. Свіжий корж буде при розрізанні липнути. А через 12 годин він трішки затвердне і тому краще його буде розрізати. До часу оформлення зберігати у пластиковій закритій ємкості.

   

   

  Смачного:)

  Бісквіт з медом. Рецепт з фото та відео. Покрокове приготування.